Priemyselná výroba
Ján Adu
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Obec
- Drienovec
- Od roku
- 2024
- IČO
- 56 412 967
Ján Adu
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 044 01 Drienovec
- Na trhu od
- 29. júla 2024
- IČO
- 56 412 967
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Podnikanie v číslach
- 2
- roky na trhu
- 2024
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ján Adu
Ján Adu – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Drienovec. Podniká od 29. júla 2024.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a hutnícke spracovanie kovov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ján Adu
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 56 412 967
- Dátum vzniku
- 29. júla 2024
- Miesto podnikania
- 044 01 Drienovec
- Živnostenský register
- Okresný úrad Košice-okolie, vložka č. 830-26533
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 15. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ján Adu zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ján Adu?
Miesto podnikania je v obci 044 01 Drienovec.
Čím sa Ján Adu zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a hutnícke spracovanie kovov.
Aké je IČO – Ján Adu?
IČO je 56 412 967.
Odkedy podniká Ján Adu?
Podnikanie začalo 29. júla 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.